skip to Main Content

Merhaba, bizler sorumluluk ve güvenirlik adı altında çıktığımız bu yolda Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde başladığımız emlakçılığa uzun zamandır siz sevgili müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

Sorumluluk bilincimizin ilk aşaması resmi emlak ofisi olup KKTC Emlakçılar Birliğine üyeliğimiz ve bu üyelik kapsamında 100.000 euroluk müşteri kurumu stratejimizdir. Bu stratejimizin amacı siz değerli müşterilerimizi korumak ve tüm sorumluluğunuzu üstlenmektir.

Yaklaşık 4 yıldır faaliyet gösteren şirketimiz bünyesinde çalışan ekibimiz tüm donanım ve gayrimenkul bilgisi ile kendini sürekli geliştiren takım arkadaşlarından kurulu olup Kuzey Kıbrısta Konut, Arsa, Arazi, alımında ev alma ve yatırım yapmaya siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktır.

Bizler yıllardır Kıbrıs’ta gayrimenkul alım satımı ile uğraşan , dürüst emlakçılıktan yana olan bir ekip olarak kendi ofisimizi kurduk.

Alıcı ve satıcıyı yüz yüze getirip onların pazarlık yapmasını sağlıyoruz. Kuzey Kıbrıs‘ta emlak arayan, yatırım yapmak isteyen müşterilerimize en yüksek kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Gazimağusa, İskele , Girne, Lefkoşa gibi tüm şehirlerde satılık emlak, kiralık emlak, yatırım amaçlı daire, Kuzey Kıbrıs’ta tatil evi, Kuzey Kıbrıs‘ta kiralık daire arayan herkesin uğraması gereken bir adres.

En uygun yatırım için daireler, kiralık daireler, satılık daireler, satılık arsa, satılık arazi için bizimle iletişime geçin.

Back To Top