skip to Main Content

Şirketimizin KKTC emlak sektöründe köklü bir geçmişe sahip olması ve şirket sahipleri ile çalışanlarının bölgenin insanları olması ve çok uzun zamandan beri adada yaşıyor olmaları sebebiyle, gerek bizimle çalışan çözüm ortağı şirketlere gerekse bireysel müşterilere diğer emlak firmalarından farklı ayrıcalıklar sunabiliyoruz.

 

  • Bunların en başında, bölgede bulunan inşaat firmalarının sahipleri veya CEO’ları ile çocukluğa dayanan dostluklar ve sıcak ilişkiler geliyor. Bu ilişkiler sayesinde söz konusu firmalarda ilgili olabilecek bir olumsuz durumda sempatik kanallarla kısa sürede sonuç alabiliyoruz. Bu sayede muhatabımızın prosedürler yüzünden kaybedeceği zamanı kazanmasını sağlıyoruz.

  • Şirketimizin arsa-arazi konusundaki uzmanlığı ile bugüne kadar adada yapılan prestijli projelerin hemen hepsinin arazi satışını gerçekleştirmiş olmamız sebebiyle, söz konusu şirketler tarafından yeni lansmana çıkacak projeleri daha lansmana çıkmadan “Kapalı Proje” olarak alabiliyoruz. Bu da hem müşterilerimize hem de partner firmalarımıza fiyat ve istediği ev/daireyi önceden seçme avantajı sağlıyor. Bununla birlikte bireysel olarak ortaya çıkan arsa-arazi satışları için ilave bir aracıya ihtiyaç duymuyor alıcı ve satıcıyı direk irtibatlandırabiliyoruz.

  • KKTC’nin emlak yatırımı açısından en gözde iki bölgesi olan Girne ve Gazimağusa-İskele bölgelerinde bulunan ofislerimiz ve o bölgelerde yaşayan çalışanlarımız ile her iki bölgeye yönelik tüm ihtiyaçlara, en uygun çözümleri, en uygun fiyatlar ile ve en kısa sürede bulabilme imkanına sahibiz.

  • Çalışanlarımızın o bölgenin insanları olması gerek iş hayatında gerekse sosyal hayatta partner firmalarımızın ve müşterilerimizin sorularına ve ihtiyaçlarına en kısa zamanda cevap verebilmemizi sağlıyor. Bu fırsatı hem satış öncesi hem de satış sonrası bir hizmet olarak gönülden yapıyoruz.

  • Firma direktörlerimizin KKTC Emlakçılar Birliği Yönetim Kurulu’nda yer alması sebebiyle, emlak piyasasının karar mekanizmasında yer alma ve gerektiğinde de ihtiyaçlara göre yönlendirme şansına sahip olabiliyoruz. Ayrıca bu konum sayesinde inşaat firmaları ile emlak sektörü arasında köprü rolü oynama imkanına da sahip oluyoruz.

Back To Top
Cevap yaz
💬 Mesaj gönderin
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?