skip to Main Content

Eko Sağlık Merkezli Denize Sıfır Proje

*başlayan fiyatlarla
$ 56800
1+0

Detaylar

DURUM
Satılık
KATEGORİ
Proje

Emlak No

YP64

Oda Sayısı

1+0

Tuvalet

1

m² (Brüt)

42

Açıklama

Projemiz, Bahçeli bölgesinde Girne’nin doğu kıyısında bulunan gerçekten eşsiz bir eko-tatil beldesidir. Deniz kıyısında birinci sınıf bir konuma sahip olan bu inanılmaz Resort, 100.000 metrekarelik bir arazi üzerinde yer almaktadır ve bunun sadece 12.000 metrekaresinin inşaa edileceği bir projedir. Kesintisiz muhteşem deniz  ve dağ manzarası sunmaktadır.

Bu proje / resort içerisinde 3 farklı konut tasarımı vardır,  geniş stüdyolardan, inanılmaz 1 ve 2 yatak odalı dairelere, Muhteşem Bungalovlardan ve Lüks Villalardan, Taze meyve ve bitki bahçelerine kadar değişen 229 konuttan oluşmaktadır. Doğal ortamla uyumlu bu proje aslında tam bir sağlık ve ekolojik merkez olacaktır.

Sahiplere ve misafirlere, akıllı çiftliklerine ve bir dizi yönetilen hizmet ve tesislere erişimin keyfini çıkaracakları özel bir ortam sağlayabilecekleri  – Spa merkezi, Anti-aging ve Sağlıklı Yaşam Merkezi, Spor Salonu, Sauna, Beach Bar, Organik hizmet veren A La Cate Restoran, Su Sporları Merkezi, Mini Market, Tuzlu su içeren tropik havuz, Olimpik Ortak havuz, Çocuk oyun alanları, Multi spor sahaları ve çok daha fazlası bulunacaktır.

Projemiz , 18 delikli profesyonel bir uluslararası Golf Sahasına arabayla sadece 5 dakika ve önde gelen restoranlar, alışveriş dükkanları, spor kulüpleri ve kültürel cazibe merkezlerinin bulunduğu Girne’ye arabayla 25 dakika uzaklıktadır.

Projemizdeki stüdyo daireler 42000 Sterlinden Başlamaktadır.

1 Yatak odalı daireler 69000 Sterlinden Başlamaktadır.

2 yatak odalı daireler 125,000 Sterlinden Başlamaktadır.

3 yatak odalı bahçeli dairelerimiz 160,000 Sterlinden, 3 yatak odalı Bungalowlar 200,000 sterlinden başlamaktadır.

 

%30 Peşinat , 24 Ay Vade Farksız Taksitler.

Proje Teslim Tarihi EYLÜL 2023.

 

Özellikler

7/24 Güvenlik
Aidat
Balkon
Betonarme
Çift kat cam
Çocuk parkına yakın
Dağ Manzarası
Deniz Manzarası
Denize Yakın
Doğa Manzarası
Gömme Dolap
Hastaneye yakın
Sauna
Ortak havuz
Masaj salonu
Açık hava spor alanları
Bar
biyolojik bahçe
Mini Market
tropikal havuz
Back To Top