skip to Main Content

Girne Bahçeli Bölgesinde Satılık Daireler

$ 118250
1+1

Detaylar

DURUM
Satılık
KATEGORİ
Proje

Emlak No

YP12

Oda Sayısı

1+1

Tuvalet

1

m² (Brüt)

60

Açıklama

Kuzey Kıbrıs Girne / Bahçeli bölgesinde yer alan projemiz 24 konuttan oluşuyor ve güzel peyzajlı bahçeler, ortak yüzme havuzu ve rekreasyon alanı, özel otopark ve muhteşem deniz ve dağ manzarası sunuyor.

Projede bir yatak odalı ve iki yatak odalı evler mevcuttur.

. İki yatak odalı daireler 100 m2 olup bir kiler odası, bir misafir tuvaleti ve ortak bahçelere bakan bir terasa açılan büyük Fransız kapılar içeren geniş donanımlı mutfaklar bulunmaktadır. 1. katta tam donanımlı gardıroplu yatak odaları, birinci sınıf porselen mobilya tarzı ünitelere sahip ebeveyn banyosu bulacaksınız. Birinci kattan, üstteki özel çatı terasına merdivenle çıkan özel bir terasınız var. Çatı terasından panoramik manzaralar nefes kesicidir, su ve elektrik noktaları standart olarak buraya yerleştirilmiştir.

Tek Yatak Odalı Evler 60 m2-

. Dairelerin zemin katında ana banyolu geniş donanımlı mutfaklar bulunmaktadır. Açık plan salon, büyük Fransız kapılardan ortak yüzme havuzuna ve peyzajlı bahçelere açılır. Birinci katta tam donanımlı gardıroplu bir yatak odası bulacaksınız ve aşağıdaki salona galeri inişi tarzında açılacaksınız.

Tüm mülkler önceden kurulmuş bir uydu ve internet sisteminden, TV ve telefon noktalarından, peyzajlı bahçelerden ve büyük bir ortak yüzme havuzundan yararlanacaktır.

Özellikler

Dağ Manzarası
Deniz Manzarası
Denize Yakın
Ortak havuz
Back To Top