skip to Main Content

İskele Longbeach Bölgesinde Otel ve Yatırım Konseptli Proje

*başlayan fiyatlarla
$ 137775
1+0

Detaylar

DURUM
Satılık
KATEGORİ
Proje

Emlak No

YP85

Oda Sayısı

1+0

Tuvalet

1

m² (Brüt)

54

Kat Sayısı

25

Açıklama

Bölgenin yeni yıldızı , hotel ve yatırım konseptini biraraya getiren yepyeni bir Proje !!

Toplamda 686 konut  A, B, C ve  D bloklarından oluşan ve toplamda 4 blok olan projemiz , yatırımcılarımızın karşısına  yepyeni bir vizyonla çıkıyor.

A blok hotel konseptli olup , daire satın alındığı zaman , 10 yıllığına şirketle sözleşme imzalanacak olup, otelin bir parçası haline gelebiliyorsunuz. Hesaplamalar 9 yılda dairenizin kendi kendini ödeyeceği yönünde…

A ve B bloklar 36 aya teslim , C ve D bloklar ise 48 aya teslimdir .

7 adet farklı konseptte restoran, aqua park, tenis kortu, yürüyüş ve bisiklet parkurları, çocuk oyun alanları, snack bar ve büfeler içerecektir.  1300 m2 havuz ve 4000 m2 spa/ masaj bölümleri olacaktır. Projede türk hamamı, rus hamamı,  a-la-cart restorantlar , steak house , bar, Uzak Doğu Mutfağı, Avrupa mutfağı gibi farklı lezzetlere ev sahipliği yapacak olup ayrıca markaları da içerecek olan dükkanlara sahip olacaktır..

A blokta 10. katta sonsuzluk havuzu ,  cigar bar ve lounge bar olacaktır..

Projenin en önemli özelliği Extended Home System ile entegre olmasıdır… Sahip olduğunuz yatırım 1+14 ..  Kişinin ihtiyacına göre sinema, misafir odası, müzik kapsülü, konferans odası, çocuk kulübü, bir evin içine sığamayacak konseptte olan herşeyin oda olarak kiralanabileceği EHS konsepti..

Geleneksel prizmatik yapılardan uzak bir yapıda inşa edilecek projemizde ,

1+0, 1+1,2+1,3+1,4+1,5+1, kendi havuzuna sahip penthouse gibi bir çok zevke hitap edecek modelde konut mevcuttur.  Lüks bir resepsiyon ve lobi ile karşılama yapılacak ve 5 yıldızlı otellere alternatif olacak projemiz İskele Longbeach bölgesinin yeni gözdesi olacaktır..

 

%35 PEŞİNAT ve teslimata kadar taksitlerle ödenebilecek projemiz , Longbeach bölgesinin değerine değer katacak bir proje, kendini kanıtlaşmış işletim sistemi ve sektöre yön veren bir kalite ile bir daha yakalanamayacak bir fırsat niteliğindedir..

 

Özellikler

7/24 Güvenlik
Aidat
Alarm
Alışveriş Merkezine yakın
Asansör
Balkon
Çocuk parkına yakın
Deniz Manzarası
Denize Yakın
Duşakabin
Ortak havuz
Masaj salonu
Açık hava spor alanları
spa
Çocuk Havuzu
Bar
Back To Top