skip to Main Content

Longbeach’te 7 yıldızlı Proje Grand Sapphire

$ 56700
1+0

Detaljer

EIENDOMSTYPE
Til salgs
EIENDOMKATEGORI
Prosjekt

Eiendomsnr

YP21

Antall etasjer

27

Baderom

1

Antall rom

1+0

Oversikt

 Kuzey Kıbrıs İskele Longbeach’te denize 400 metre mesafede 7 yıldızlı konut projesi. Grand Sapphire Resort Huzurlarınızda!

Projemizde 1 adet 5 yıldızlı hotel ve casino, 7000 m2 havuz, 27,29 ve 31 katlı 3 rezidans ve 5 katlı 7 alçak bloktan oluşacak toplam 1600 daire bulunacak.

Projemizde sizi evinizde hissettirecek bir çok ekstra bulunmaktadır. A la Carte restaurantlar, pool bar, infinity havuz, çocuk kulübü,mini golf, aqua park, tenis kortu , beach volley, çocuk parkları, barbekü alanları, denize shuttle servisleri, Roof bar gibi bir çok hizmet içerecek projemiz tatil kıvamında bir yaşam sunacaktır.

3 aşamada gerçekleşecek projemizin 1. Etabı yüksek katlı bloklardan  en öndeki A blok , yanındaki 2 adet 5 katlı blok ve 4000 m2 lik büyük havuzumuz inşaası ile başlayacak  ve 3 senede tamamlanacaktır.Projemizin tamamı 5 yılda tamamlanacaktır.

İskele Long Beach bölgesi son yıllarda tatilcilerin ve Kuzey Kıbrıs’ta yatırım yapmak isteyenlerin gözdesi haline gelmiştir. Tam teşkilatlı sahili, bembeyaz kumu ile Long Beach bölgesi, Gazimağusa şehrine 15 dakika mesafededir.

İskele şehrine iki dakika mesafede olan Long Beach, son yıllarda, emlak sektörünün en çok tercih edilen bölgesi ve tatilcilerin ev kiralayarak uzun tatiller geçirdiği bölge haline gelmiştir.

Avrupanın tatil evlerini aratmayan bölge, Gayrımenkul yatırımı yapanlar için en ideal konumdadır. Kuzey Kıbrıs’tan daire satın alıp, kira getirisi yüksek bir yatırım arayanlar icin, günlük, haftalık, aylık veya yıllık kiralama seçenekleri ile ideal bir yatırım bölgesidir.

Kuzey Kıbrıs’ın en cok tercih edilen tatil bölgesi Bafraya 15 dakika mesafede, balık severler için balık restoranlarına 10 dakika mesafede olan bölge yeni yatırımcılarını beklemektedir.

Siz de bu fırsattan yararlanmak icin bizimle iletişime geçin.

Bekvämligheter

Close to mainstreet
Close to Mall
Shower Cabin
Aluminium windows
Close to playground
Parking
In Site
7/24 Security Service
Balkong
Betong
Havutsikt
Månedlig vedlikeholdsavgift
parkett
PVC-vindu
Svømmebasseng
Lift

Plassering

Back To Top