skip to Main Content
Dünyanın En Iyi Deniz Kıyısı Yatırımı İskele Longbeach

Dünyanın en iyi deniz kıyısı yatırımı İskele Longbeach

Dünyanın önde gelen ekonomi dergilerinden Forbes , Kuzey Kıbrıs’ta yatırımın ilk sırada yer aldığı bir yazı yayınladı..

2021 Global Property Survey ( Küresel Gayrımenkul Analizi) ‘ ne göre , 2 odalı  iki banyolu 70-100 metre kare arası , özellikle yatırımcı ve emekliler için ideal, denize yakın emlakların, İskele Long Beach ‘te olduğunu , ve bunu da sıralamasında birinci sırada açıkladı.

Akdenizin incisi olan Kıbrısta, denize yakın, uygun fiyatlı ve cogu kez kira getirisi yüksek bir gayrimenkul almak istiyorsanız, İskele Longbeach tam size göre..

Fiyatlar 42.000£ ‘ den başlıyor, taksitle ödemeler yapılabiliyor ve en önemlisi de 5 yıldızlı otel tadında kira garantili bir ev sahibi olabiliyorsunuz.

 

Bir diger büyük avantaj ise , kontratlarınızı ister dolar ister euro isterseniz de sterlin olarak yapabiliyorsunuz.

Son zamanlarda ise kripto para ile  yatırım  dünyada yükseliştedir. 1 bitcoin ortalama 50000 dolar sınırını aşmış durumdadır.. Buna bağlı olarak , yatırımlık bir dairenin ödemesini 1 Bitcoinle de yapabiliyorsunuz . Birlikte çalıştığımız bir çok insaat sirketi ödemelerinizi bitcoin olarak  kabul ediyor ve ayrıca kardeş firmalarımız aracılığıyla da bitcoinlerinizi nakite çevirebiliyorsunuz…

Kuzey Kıbrıs’ta yatırımın geri dönüşü yaklaşık 8-11 yıl olmakla birlikte, gayrimenkuller  yaklaşık olarak son üç yılda  9-12% arasında değer kazanmıştır. Yaptığınız yatırım ayrıca döviz bazında da değer kazanmaktadır.

İster tatil evi, ister yatırımlık daire yada emekliliğiniz için huzur dolu bir müstakil ev.…

Aradığınız tüm gayrimenkuller için Address Estate.

Back To Top